Modlitba pro Pána 24/7

Plakátek

Zveme všechny farníky ke společné modlitbě 24/7, tedy 7 dnů svatého týdne a 24 hodin věnujeme společně za sebe navzájem modlitbu Pánu. Chtěli bychom se modlit s těmito úmysly: za rodiny, děti a mládež, za snoubence, manžele, matky v požehnaném stavu, prarodiče a starší.
 
Zapisujte se prosím do tabulky, ve kterou hodinu se budete modlit. Pátek je zarezervovaný pro mládež, která by šla jinak v tento den na pouť do Hradce nad Moravicí na Kalvárii. Náš pohyb je sice omezený, ale nic nemůže omezit naši modlitbu. Právě tento čas můžeme prožít doma v modlitbě za sebe navzájem. Ať nám i tato aktivita pomůže.
 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bchfsTWspZluLhzYeVdjs4ghcqFZ9sP2DD9F9QKim2o/edit?fbclid=IwAR3Z2M_tb_kcgzlL0VU-RfuqXJ0dzZRFoH3q9dHmpD-Gh6iRDWD5aibPrX8#gid=0