Ohlášky farních akcí a významných událostí

5. farní ples

Srdečně Vás zveme na 5. farní ples, který se uskuteční v sobotu 18. 1. 2020 od 19. hodin v sále MKC Fulnek.

Vstupenky zakoupíte pouze v předprodeji u Michaela Hrabálka, tel. 603707948. Cena vstupenky 190 Kč.

Těšit se můžete na kapelu PHS, bohatý program, výborné jídlo a dobrou zábavu.

Pokud máte možnost jakkoliv podpořit farní ples nebo jeho tombolu, obracejte se na Ivanu Vitoulovou, tel.731328684.

Těší se na vás organizátoři plesu.

Letáček ke stažení.

Ohlášky ze Svátku Křtu Páně

♣ Ve sbírce na opravy se vybralo 30 520 Kč.
♣  Tento týden bude výuka náboženství v úterý a ve čtvrtek probíhat ve škole, ve středu na faře.
♣ V pátek v 18 hodin zveme děti od 4. třídy a mládež na faru na setkání. Nácvik písní začne v17 hodin
♣ V sobotu 18. ledna zveme v 16 hodin na mši svatou s nedělní platností do Jílovce.
♣ Nabízíme farníkům pastorační návštěvu. Pokud jste o návštěvě mluvili s knězem a on se Vám neozval, prosíme, připomeňte se.
♣ Od soboty 18. ledna, kdy si připomínáme Pannu Marii, Matku jednoty křesťanů, začíná Týden modliteb za jednotu křesťanů.
♣ Ještě jsou poslední lístky + na 5. farní ples, který se uskuteční v sobotu 18. 1. 2020 v sále MKC Fulnek od 19 hodin. Vstupenky je možné zakoupit u Michaela Hrabálka, tel. 603707948. Pokud máte možnost podpořit plesovou tombolu, kontaktujte prosím Ivanu Vitoulovou, tel. 731328684.  Kontaktní osoby:
Stachovice – Iva Vašutová, Lukavec – Terka Hrabálková, Fulnek – Ludmila Erteltová

Změna ve sloužení mší svatých ve Fulneku

♣ Od 26. května budou nedělní mše svaté slouženy v 9 hodin v kostele svatého Josefa – bývalý kapucínský klášter. Parkování je zajištěno na klášterním dvoře a v okolí základní školy J. A. Komenského. Na nedělní mše svaté zveme také do ostatních kostelů naší farnosti (Stachovice 7:30, Děrné 8:00, Lukavec a Vrchy 10:30).

♣ Bohoslužby během týdne budou konány v prostoru městského klubu důchodců, ulice Fučíkova, v úterý, středu a pátek v 18 hodin, ve čtvrtek v 8 hodin ráno.

♣ Bohoslužby v sobotu budou slouženy v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Jerlochovicích v 8 hodin ráno.